The Bird Dog Army Community Forum

Public·162 members

(ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЯ#) Черноморец Балчик ЦСКА поток на живо 9 ноември 2023

преди 21 часа — [[Поток]>] Локомотив София Черно море гледаме по ТВ 1 1. — ... (((HD НА ЖИВО<<<<))) Ботев Спартак 1918 гледай(Поточно предаване-) ЦСКА ...

В игра се появиха Бусато, Бучков, Шопов и Папазов, който замени Естрада. В 55-а минута Марк-Емилио Папазов се отскубна добре от противниковата отбрана и отклони към точката на дузпата, където бе Кареасо, който от чиста позиция не успя да уцели топката и направи сериозен пропуск. Малко след това Бусато и гредата спасиха българския тим. Стражът някак чукна леко топката след шут от 7-8 метра, но това бе достатъчно тя да не спре в мрежата му, а да се отбие в дясната греда. Първата интересна ситуация на стадион "Трейс арена" в Стара Загора дойде в 7-ата минута, когато Цветан Илиев проби и стреля от дистанция, но стражът на "червените" се намеси много добре, избивайки кълбото в корнер. Отговорът на ЦСКА 1948 не закъсня. Сава Савов получи възможност да шутира от много удобна позиция, но халфът не успя да намери целта. В 21-ата минута Христо Митев направи отлична солова акция, но завършващият удар не затрудни вратаря на Черноморец. В 69-ата минута дясната греда спаси "червените" за втори път. В последната минута на мача ЦСКА направи чудесна атака, при която Илиян Антонов и Павел Жабов комбинираха по страхотен начин, а последния успя да завърши, за да донесе победата на "червените" с 2:1. Стартови състави: ЦСКА: 25. Димитър Евтимов, 4. Мено Кох, 20. Асен Дончев, 22. Енес Махмутович, 3. В 81-ата минута Спас Спасов опита да върне едно попадение, но ударът му мина малко над целта. В последните секунди на срещата "светло-сините" вкараха трети гол във вратата на ЦСКА 1948. Крайния резултат оформи Румен Александров, който излезе сам срещу Десподов и не сбърка. ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) - ЦСКА 1948 3:01:0 Беадиров (52')2:0 Веселинов (70')3:0 Александров (90')Стартови състави: Черноморец (Балчик): 1. Христов, 12. ЦСКА спечели последната си контрола в самия крайЦСКА победи Тирол с 2:1 в последен приятелски мач от подготовката на "червените" в Австрия. Попаденията за столичани бяха дело на Марселиньо Кареасо, както и на появилият се през второто полувреме Павел Жабов. ЦСКА не бе достатъчно уверен в срещата, като Тирол удари и на два пъти гредата, като и изпусна куп други възможности. Димитър Евтимов се отличи с някои бляскави спасявания, които помогнаха на тима му да спечели срещата. Първият удар в срещата дойде в 3-а минута, след като ЦСКА изпълни добре корнер, а Майкъл Естрада се извиси във въздуха, но ударът му с глава прелетя над напречната греда на Тирол. Малко след това Кареасо пресира чудесно, успя да отнеме топката и стреля в близкия ъгъл, като не остави шанс на стража на противника - 1:0 за ЦСКА. В 14-а минута Тирол имаше възможност да изравни, но Димитър Евтимов на два пъти блесна с чудесна реакция. Секунди по-късно капитанът на австрийците опита удар от дистанция, но не бе точен. В 18-а минута Тирол отново разби защитата на ЦСКА, като отново стражът на "червените" успя да впечатли със спасяване. В 38-ата минута играчите на Георги Иванов бяха много близо до първия гол в срещата. Виктор Митев бе изведен на добра позиция, но атакуващият футболист не успя да се разпише. Секунди след това Калоян Стефанов се озова сам срещу Христов, който обаче показа класа и запази вратата си суха. Втората част започна много по-добре за Черноморец и логичното се случи в 52-ата минута, когато Беадир Беадиров получи топката на два метра от голлинията и без да се замисли направи резултата 1:0 в полза на "светло-сините". В 57-ата минута играчите на Георги Иванов можеха да решат всичко, но Стоян Деспотов направи изключително спасяване. Цветан Илиев остана сам в наказателното поле, но вратарят бе безпогрешен. В 69-ата минута “моряците” стигнаха до абсолютно заслужен втори гол в мрежата на “червените”. Валентин Веселинов получи пас, халфът на Черноморец не се забави и с прецизен удар матира Десподов още един път в срещата. Черноморец разпиля слаб ЦСКА 1948 и спечели Купата! (видео+галерия)Отборът на Черноморец (Балчик) спечели Купата на аматьорската лига! Днес играчите на Георги Иванов-Геша надиграха ЦСКА 1948 с 3:0 и заслужено триумфираха с най-престижното аматьорско отличие. Попаденията за “моряците” паднаха през втората част. Головете в срещата реализираха Беадир Беадиров (52’), Валентин Веселинов (70’) и Румен Александров (90’). Това е втори трофей за Черноморец през този сезон, след като спечелиха и титлата в Североизточна трета лига. Интересен факт е, че това е единственият отбор в българския футбол, който все още няма загуба. Въпросителните остават за състава на Валентин Илиев, който днес изигра изключително слаб мач и напълно закономерно записа първа загуба в историята на клуба. Спартак Крумовград поток на живо 01.11.2023 28.07.2023 г. — Черно море [[[ПОТОЧНО ПРЕДАВАНЕ]]] ЦСКА efbet[спортна телевизия===] ЦСКА Крумовград поток на живо [днес Черноморец (Балчик) 0:1 (0:1) ... (СПОРТ**) Ботев Враца Локомотив София гледаме по преди 21 часа — [[Поток]>] Локомотив София Черно море гледаме по ТВ 1 1. — (((HD НА ЖИВО<<<<))) Ботев Спартак 1918 гледай(Поточно предаване-) ЦСКА ... В 27-а минута Тирол успя да изравни резултата, след като Прелец получи в наказателното поле и успя по чудесен начин да овладее топката, а след това с левия крак да я насочи точно в ъгъла, като не остави шансове на Евтимов - 1:1. ЦСКА отново не бе добре ориентиран в защита, а прострелна топка през центъра стигна до нападател на Тирол, който бе близо до отбелязването на гол, но Евтимов отново успя да отрази, избивайки в корнер. В 45-а минута Щунгер стреля от пряк свободен удар от границата на наказателното поле, но стражът на ЦСКА съумя да спаси с една ръка. В началото на втората част дебют с червената фланелка направи и Браян Кордоба, който замени Махмутович. Алберто Луго, 18. Стайков, 21. Начев, 69. Христов, 24. Димитров, 20. Иванов, 14. Веселинов, 10. Илиев, 11. Митев, 23. БеадировСт. треньор: Георги ИвановЦСКА 1948: 66. Деспотов, 20. Младенов, 42. Джамов, 25. Петков, 15. Митев, 2. Кръстев, 10. Савов, 11. Стефанов, 8. Кънчев, 21. Димитров, 32. СпасовСт. треньор: Валентин ИлиевПътят на ЦСКА 1948 до финала:Първи етап, Област София: 1/4 финал:ЦСКА 1948 - Гранит (Владая) 2:11/2 финал:Локомотив БДЖ - ЦСКА 1948 0:3Финал:ЦСКА 1948 - Надежда (Доброславци) 2:1Втори етап, поток София: 1/2 финал:ЦСКА 1948 - Хебър 3:1Финал:Торнадо (Безден) - ЦСКА 1948 0:3Финал, Югозападна България:ЦСКА 1948 - Беласица 3:1Трети етап:ЦСКА 1948 - Литекс 2:1Пътят на Черноморец (Балчик) до финала:Първи етап, област Добрич: 1/4-финал:Черноморец (Балчик) - Септември (Тервел) 4:0 1/2-финал: Черноморец (Балчик) - Нефтяник (Шабла) 11:0 Финал: Интер (Добрич) - Черноморец (Балчик) 0:3 (служебно) Втори етап, поток Варна/Добрич/Шумен: Финал: Спортист (Ковачевец) - Черноморец (Балчик) 1:7 Трети етап: Загорец (Нова Загора) - Черноморец (Балчик) 2:2 (12:13 след дузпи)ГАЛЕРИЯСнимки: Иван Йочев, Sportal. Локо Пловдив ЦСКА поток на живо 26 октомври 2023 26.10.2023 г. — ЦСКА гостува на Черноморец Балчик. (((ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО-))) Крумовград Левски - Volontaire (((Поток на живо@))) Ботев Враца Лудогорец мач на живо ... Берое Пирин гледай на живо 03.11.2023 Телевизия на преди 6 дни — [Онлайн] ЦСКА Ботев Враца гледате мача на живо 08. [гледайте на живо 41 17:30 Дунав Русе Черноморец Балчик 1. (Онлайн###) Литекс Черно ... [[футбол=]===] Струмска слава Ботев на живо 08.11.2023 преди 1 ден — Черноморец (Балчик) и Спартак (Плевен). Ето всички мачове от кръга ((ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН@@)) ЦСКА Левски София на живо 7 преди 24 часа — ЦСКА ...