The Bird Dog Army Community Forum

Public·222 members

Magyarország Szlovénia élő közvetítés 9 november 2023

2023. okt. 14. — 2023. szept. 11. — 2023 [[élő adás<<]] Kazahsztán Szlovénia adás 23Football, Europe ... Dánia élő 13 május 2023 Magyarország Szlovénia és ...

Szlovénia Finnország közvetítés 14 október 2023 2023. okt. 13. — (((FOLYAM#))) San Marino Kazahsztán adás közvetítés 16/06/20 Magyarország Kanada élő közvetítés 9 má Szlovénia. Kanada. 02:20. M4 ... Észak-Írország Szlovénia online közvetítés 17 október 2023 2023. okt. 16. — — ((FUTBALL@)) Magyarország Szlovénia online 12. 2023. —... Skócia - Magyarország Europe/Budapest. Hozzáadás a naptáramhoz... U21 ... Науковий ступінь, вчене звання – відсутні Володіння мовами: українською, російською. Нагороди, почесні звання: грамота Міністерства охорони здоров'я України, 2007 рік, Почесна грамота голови Сумської обласної державної адміністрації, 2009 рік, Почесна грамота Сумської обласної ради, 2015 рік, грамота голови Сумської обласної державної адміністрації, 2016 рік. Загальний стаж роботи: 32 роки Стягнення: не має. ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ 1989 - 1990 роки – інтернатура за фахом «Хірургія»; 1990 - 1998 роки – лікар-хірург Шосткинської центральної районної лікарні; з 01. 05. 1998 по 20. 2005 року – заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Шосткинської центральної районної лікарні; з 21. 2005 року по цей час – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Шосткинська центральна районна лікарня» Шосткинської міської ради Структура закладу Переглянути детальніше... Dánia Kazahsztán adás 14 október 2023 2023. okt. 14. — 2023. szept. 11. — 2023 [[élő adás<<]] Kazahsztán Szlovénia adás 23Football, Europe Dánia élő 13 május 2023 Magyarország Szlovénia és ... Magyarország-Szlovénia – élő közvetítés 2022. aug. 29. — Magyarország-Szlovénia 23:7 (4:3, 6:2, 6:0, 7:2) G.: Zalánki 4, Vigvári Vendel, Burián 3-3, Angyal, Manhercz K., Vadovics, Fekete G., Jansik Sz. Kicsit túlvariáljuk a támadást, ki is marad. Kontra a szlovénok ellen. Beton kétszer is sarokdobásra véd. Kettős emberelőnybe kerülnek a szlovénok, Lévai véd. 17:5 – Negyedszer is miénk a labda, Fekete centerből eredményes. Vége a harmadik negyednek. 16:5 – Burián átejti a kapuson a labdát. Kontra a magyar csapat ellen. Lévai véd. Lévai a magyar kapuban és egyből egy védéssel mutatkozik be. 15:5 – Manhercz akciógólt lő. Kadivec közelről a kapufára húzza. Könnyen elhozzuk harmadszor is a labdát. A szlovénok kapust cserélnek. Nagyszünet! 10:5 – Emberelőnybe kerülünk, kalandos úton, de végül Angyal értékesíti. 9:5 – Kadivec belövi. Szlovén emberelőny, időkérés. Kimarad a szlovén támadás, megúszik Burián, de szerelik. 9:4 – Jansik ötméterest harcol ki, amit Vigvári értékesít. Vogel ziccert véd a túloldalon. Német Tonit szerelik. Labdát szerzünk, Vadovics mellé lövi. Egy-egy kimaradt támadás mindkét oldalon. 8:4 – Jansik beúszik és bevágja. 7:4 – Kadivec messziről meglepi Vogelt. 7:3 – Labdát szerzünk a szlovén kapu előtt, Zalánki szabaddobásból belövi. 6:3 – Emberelőnybe kerülünk, Manhercz bevágja. Jansik lövése is mellé- Angyalt kiállítják, a lövés mellé megy. 5:3 – Magyar emberelőny, Német Toni a szélről behúzza. A második ráúszásnál is miénk a labda. Férfi kézi: Magyarország–Szlovénia felkészülési mérkőzés 2023. jan. 7. — Bodó vállalta el nem túl jó szögből, ki is védte a kapus. 19. perc: Mikler védett egy lövést, a kipattanó azonban Ovicic zsákmánya lett, és ő ... (élő adás!!) San Marino Szlovénia élő közvetítés 10 szeptemb Élő közvetítéseink a pekingi téli olimpia 9. (vasárnapi) napján [folyó@] Litvánia Magyarország és élő online közvetítés 27 április 2023 Írország, Izrael, ... Ötmétereshez jutunk, Vadovics kihagyja. Vadovicsot kiállítják, Angyal labdát szerez. 14:5 – Jansik-Angyal összjáték után utóbbi szerzi a gólt. Vogel véd. 4. 50 még a harmadik negyedből. 13:5 – Zalánki labdát szerez, átejti Betont. 12:5 – Molnár Erik lövése a vasról jön ki. Popovics lövése kapufa. 11:5 – Burián messziről hatalmas gólt lő. Beton kétszer véd, de marad nálunk a labda, majd harmadszor is véd. [[[FOLYÓ!]]!] Svájc Andorra élő közvetítés 12.09.2023 (NÉZ) 2023. szept. 12. — (NÉZ))) Svájc Szlovénia online közvetítés 13.05.2023 Koszovói Luxemburg 1 B csoport: Magyarország-Andorra, Budapest 18. 00 (Élő ...