top of page

The Bird Dog Army Community Forum

Public·222 members

West Ham Olympiakos koukněte se 9 listopadu 2023

před 3 hodinami — ... koukněte se živě před 30 minutami — přenos Lille - Slovan Bratislava 26. ... 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos Nordsjaelland - Spartak ...

Plzeň Dinamo Záhřeb on-line přenosu 9 listopadu 2023 Fotbal26. 10. 2023 — před 16 hodinami — Další zápasy ›. Něco Viktoria Plzeň přímý přenos live stream živě Fortuna liga online ️ Nejvyšší... zápas: Dinamo... FC Viktoria Plzeň - GNK Dinamo Záhřeb - Evropská liga UEFA | Česká televizeObsah díluStudio fotbal — 1. poločas — Studio fotbal — 2. poločas — Studio fotbalVyrobeno 2019Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalČásti dílu00:03Studio fotbal17:541. zápas: Plzeň - Drita 0:02. zápas: Drita - Plzeň 1:2 1. zápas: Tobol Kostanaj - Plzeň 1:22. V konkurenci s Viktorií Plzeň, FC Astana a Ballkani ale bude platit za největšího favorita na postup. ​Solidní šanci podívat se do jarní části evropských pohárů má i Viktoria Plzeň. Jejich soupeř ze třetího koše FC Astana sice v loňské sezoně vyhrál kazachstánskou ligu, ale v té letošní je až na třetím místě s devítibodovou ztrátou na Ordabasy. S posledním vylosovaným soupeřem FC Ballkani má své zkušenosti pražská Slavia. Kosovský tým v loňské sezoně potkala v základní skupině Evropské konferenční ligy a dvakrát jej porazila (3:2, 1:0). [[[ŽIVÝ SPORT]!!]] Olympiakos West Ham přenos živě 26 října 4. 10. 2023 — Bačka Topola Freiburg koukněte se 26 října 2023 před 35 minutami — 2023 — (online>) West Ham Bačka Topola přenos živý 21 září 2023 ... zápas: Dnipro - Slavia 1:1 1. FC Viktoria Plzeň - GNK Dinamo Záhřeb Přenos utkání. 21. 9. 2023 na ČT sport. Evropská liga UEFA - Los Evropské ligy UEFA. Stopáž40 minut. Los Evropské ligy UEFA. Losování základních skupin Evropské... 11. 2023 (16:30) Sport 1 Plzeň - Dinamo Záhřeb 9. 2023 (18:45) Slavia - AS Řím Sport 2 Rangers - Sparta 9. 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos Nordsjaelland - Spartak Trnava (záznam) Plzeň v evropských pohárech 2023/24 Plzeň úspěšně vstoupila do letošní sezony evropských pohárů, když po domácí remíze vyhrála na půdě kosovské Drity 2:1 a zajistila si postup do další fáze, ve které zvládla bez problémů obě utkání s maltskou Gzirou United. Eindhoven Lens přenos živý 08. poločas71:16Studio fotbal79:462. poločas133:44Studio fotbalPřehrát celé videoVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž105 minutDalší dílFC Viktoria Plzeň - GNK Dinamo ZáhřebPřehled dílů472 dostupnýchPouze s přehratelným videemVyhledat dílVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž108 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZkrácená repríza27. Eindhoven Lens on-line přenosu 8 listopadu 2023 Živá TV před 14 hodinami — Plzen - Dinamo Zagreb Konferenční liga, základní skupina Plzeň - Dinamo Zagreb Evropská liga, základní skupina, Studio v Praha Slavia Prague... Rangers Sparta Praha přenos živý 9 listopadu 2023 před 41 minutami — Na Přímé přenosy čtvrtečních pohárových zápasů fotbalistů Slavie s AS Řím i Plzně s Dinamem Záhřeb živě odvysílají placené televizní stanice... Radiožurnál Sport | Český rozhlas S mikrofonem za sportem Slavia - AS Řím, fotbal, Evropská liga, Plzeň - Dinamo Záhřeb, fotbal, Evropská konferenční liga, ČR… Živě ze studia. Slavia AS Řím on-line přenosu 09/11/2023 Sport před 47 minutami — Slavia Praha AS Řím přenos 9 listopadu 2023 před 1 hodinou — Rangers Sparta Praha koukněte 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos ... Fotbalisté Plzně si zahrají Konferenční ligu. Tým Sparta Praha Liga mistrů 1. zápas: FC Kodaň - Sparta 0:02. zápas: Sparta - FC Kodaň 3:3, 2:4 na pen. Evropská liga 1. zápas: Dinamo Z. - Sparta 3:12. zápas: Sparta - Dinamo Z. 4:1 Sparta - Aris 3:2Real Betis - Sparta 2:1Sparta - Rangers 0:0Rangers - Sparta (9. 11., 21:00)Sparta - Real Betis (30. 11., 18:45)Aris - Sparta (14. 12., 21:00) Slavia Praha 1. zápas: Slavia - Dnipro 3:02. zápas: Drita - Plzeň 1:2 3. zápas: Plzeň - Gzira 4:02. zápas: Gzira - Plzeň 0:2 4. zápas: Tobol – Plzeň 1:22. zápas: Plzeň – Tobol 3:0 skupina C 1. zápas: Plzeň - Ballkani 1:02. zápas: Astana - Plzeň 1:23. - Plzeň 0:1 České týmy v evropských pohárech 2023/24 Po vypadnutí Bohemians 1905 ve 2. předkole Konferenční ligy s norským Bodö/Glimt si účast ve skupinové fázi evropských pohárů zajistila obě pražská S, které čeká Evropská liga. 10. 2023 na ČT sportStopáž212 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZákladní skupina26. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž112 minutReal Betis - AC Sparta PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž138 minutReal Betis - AC Sparta PrahaZákladní skupina5. Slavia Praha AS Řím koukněte se živě 9 listopadu 2023 před 1 hodinou — 25. 10. 2023 — AS Řím Slavia Praha koukněte se živě 26 října 2023 Proud před 5 hodinami — vrácen. 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos ... 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž105 minutServette FC - SK Slavia PrahaZkrácená repríza22. )TV přenos: Sport 1 Kde sledovat Dinamo Záhřeb - Viktoria Plzeň v TV? Přímý přenos utkání čtvrtého duelu Plzně v základní skupině C Konferenční ligy proti Dinamu Záhřeb vysílá stanice Sport 1. Předzápasové studio začíná v 18:30. Rozhodčí Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis (všichni GRE) Stadion Doosan Arena, Plzeň Jak naladit Sport 1? Hned čtveřici zápasů můžete během čtvrtka sledovat v přímém přenosu na kanálech Sport 1 a Sport 2. (ŽIVÝ PŘENOS@@) FC Kodaň Man United Přímý přenos 8 před 22 hodinami — Zpět na výpis pořadů · Kultura a televize Manchester Utd. - FC Kodaň | ONLINE |... zápas: Slavia - Zorya 2:02. zápas: Zorya - Slavia 1:2 skupina G Servette - Slavia 0:2Slavia - Šeriff 6:0AS Řím - Slavia 2:0Slavia - AS Řím (9. 11., 18:45)Šeriff - Slavia (30. 11., 21:00)Slavia - Servette (14. 12., 18:45) Viktoria Plzeň 1. Olympiacos F.C. 2-1 West Ham | UEFA Europa - YouTube 2:23West Ham United's 17-match European unbeaten run was ended in the Greek port city of Piraeus, where Olympiacos ran out 2-1 UEFA Europa ...YouTube · West Ham United FC · před 2 týdny Jejich sledování si můžete zajistit u těchto poskytovatelů: Skylink Multi - 224 Kč* / měsíc Kombi+ - 298 Kč* / měsíc T-Mobile (Magenta) TV S, M a L - 199 Kč* / měsíc XL - 349 Kč* / měsíc Vodafone TV 150 Kč základní nabídka + 150 Kč sportovní programy pro stávající zákazníky Vodafone 320 Kč základní nabídka + 150 Kč sportovní programy pro ostatní klienty Telly Sport ONLINE na 14 dní - 250 Kč Sport ONLINE na měsíc - 300 Kč * cena platí na první 3 měsíce Jaké zápasy z Evropské a Konferenční ligy se vysílají v Česku Zápas Datum a čas TV přenos Astana - Ballkani 9. 11. 2023 Živý přenos Aktuální s před 21 hodinami — BVB Newcastle Přímý přenos 7 listopadu 2023 Streamování 28. 28. 2023 — (ŽIVÝ PŘENOS==) BVB AC Milán on-line přenosu Plzeň - Dinamo Zagreb... Plzeň - Dinamo Záhřeb v TV: kde sledovat Konferenční ligu živě? Plzeňští fotbalisté v dosavadním průběhu skupinové fáze Konferenční ligy neztratili ani bod a v domácím duelu proti Dinamu Záhřeb si mohou teoreticky zajistit postup do jarní části soutěže. Utkání ve Štruncových sadech začíná ve čtvrtek 9. listopadu od 18:45. Kde sledovat Plzeň - Dinamo Záhřeb živě? Vše o utkání Viktoria Plzeň - Dinamo Záhřeb Datum a čas: čtvrtek 9. Olympiakos - West Ham výsledky, statistiky | Fotbal Od 1.4.2023 se stal provozovatelem této služby Livesport s.r.o.. Copyright © 2006-23 Livesport.cz. Nastavení soukromí ... Plzeň Dinamo Záhřeb koukněte se živě 9 listopadu 2023 25. 10 před 3 hodinami — koukněte se živě před 30 minutami — přenos Lille - Slovan Bratislava 26. 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos Nordsjaelland - Spartak ... (((televize))) Rangers Sparta koukněte se 9 listopadu 2023 2 před 1 hodinou — [STREAMOVÁNÍ<<<<] Betis Sparta koukněte se živě 5 října 4. 10. 2023 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos Nordsjaelland - Spartak ... Plzeň Dinamo Záhřeb koukněte se 9 listopadu 2023 Volný, uvol před 2 hodinami — koukněte se živě 26 října 2023 Evropská konferenční liga. 2023 (21:00) ČT Sport West Ham - Olympiakos Nordsjaelland - Spartak ...