top of page

The Bird Dog Army Community Forum

Public·185 members

Раднички Ниш Нови Пазар prenos 10.11.2023

TV prenosi. 10.11.2023, 17:00, Radnički Niš - Novi Pazar. 11.11.2023, 13:00, Radnički 1923 - Voždovac. 11.11.2023, 16:00, Radnik - Napredak. 11.11.2023, 18:00 ...

36. MINUT - Udarac Ljajića sa 24 metara, Jovanović hvata! 35. MINUT - Ponovo prekird za Pazar koji je obećavao. Sa desne straneu visini kaznenog, entaršut je dočekala dobro organizovana odbrana crno-belih. Pritisak domaćih se pojačava. Poslednja linija se nalazi na delu terena koji pripada Partizanu. 29. MINUT - Korner za Pazar! Ergelaš, kratko do Karaklajića, pa odbitak dolazi do Flora koji pravom bombom tera Jovanovića da boksuje taj šut. Food Pantry Group | Fpchurchmilly пре 4 дана — Cukaricki v Novi Pazar LIVE 13 [ВАТЦХ... ((СПОРТ>>>)) Младост Нови Пазар prenos 23 септембар 23. — Radnicki Nis v 2023 (ТВ>>) ТСК Чукарички ... 24. MINUT - Kakva prilika za Partizan posle kornera Natha. Odbitak je došao do Kanutea koji je iz prve šutirao i pogodio jednog od Pazaraca na gol liniji. Mirković je već bio savladan... Žuti za Mirkovića zbog prigovora. 22. MINUT - Žuti za Karaklajića! Loša lopta Belića unazad za Kanutea, Senegalac je kranjim naporom stigao do nje pre desnog krila domaćih, usput je dobio i udarac, pa je sudija Milanović morao da se uhvati za karton. Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije TV prenosi. 10.11.2023, 17:00, Radnički Niš - Novi Pazar. 11.11.2023, 13:00, Radnički 1923 - Voždovac. 11.11.2023, 16:00, Radnik - Napredak. 11.11.2023, 18:00 ... MINUT - Kanute izašao, ušao Šćekić! Na drugoj strani u igri je Marko Šćepović umesto Nemanje Milojevića! Poluvreme Gol Severine u 2. minutu 45. MINUT - Igraće se još minut! 42. MINUT - Prelepo kombinovanje Pazara po desnom krilu gde su bili Eregelaš, Karaklajić i Ljajić, posle više od pola minute njihovog dodavanja na malom prostoru nekako je Antić otklonio opasnost ispucavanjem daleko u prostor. 40. Раднички Ниш Спартак prenos 6 новембар 2023 пре 4 дана — Младост Земун Нови Пазар prenos 4 новембар 2023 пре 2 дана — Spartak, Novi Pazar, Radnički Niš, KLS početna - AdmiralBet KLS пре 6 дана ... Нови Пазар Партизан uživo 06.11.2023 Гледам ТВ пре пре 4 дана — Раднички Ниш uživo prenos 13. 8. — uživo prenos 2022 26 фебр05. FK Radnik Surdulica - FK. Radnički Niš 2023 18:00 Novi Pazar - I. [ГЛЕДАМ ТВ@@] Нови Пазар Војводина prenos 7 7. 10. 2023. — Раднички Ниш Вождовац utakmice uživo[[ТВ! ]! ] Партизан Нови Пазар uživo 2022 8 мај 2023 - Fac Uživo TV prenos: Partizan - Novi Pazar ... Partizan preživeo pakao Pazara! Severinin gol presudio domaćinu već na startu utakmice! Fudbaleri Partizana slavili su pobedu u Novom Pazaru golom Ksandera Severine u 2. minutu utakmice. Superliga odavno nije videla takav meč kao što su odigrali crno-beli i odmaći Pazarci pred praznim tribinama njihovog stadiona! Bilo je svega što fudbal čini neodoljivim navijačima! Igralo se otvoreno pred oba gola, ređale su se prilike, a golmani su pravili čuda! Samo jednom, i to na početku meča, Mirković među stativama Pazaraca nije bio dobrom namešten za udarac Severine, što je na kraju odlučilo pobednika! U svim drugim situacijama, "jedinice" su bili pravi junaci, jer ni ljubitelji fudbala sa najboljim pamćenjem ne bi mogli da se sete duela dva srpske ekipe sa toliko stvorenih šansi na obe strane terena. Раднички дочекује Нови Пазар и жели нове бодове у пре 5 сати — Нови Пазар је осмопласирани тим на табели и на Чаиру жели да поправи утисак након пораза од Партизана у претходном колу. Шеф стручног штаба ... ТСК Нови Пазар uživo prenos 2022 29 октобар 2023 - Tavern 29. 10. 2023. — [Гледајте уживо] Спартак Војводина uživo online 16/09/2023 5 пре 7 дана — prenos 2022 Radnicki Nis[[СТРЕАМИНГ>>>>]] Јавор Младост НС uživo ... Svi mečevi Novi Pazar na jednom mestu - Utakmice Uživo Radnički Niš - Novi Pazar. (8). 1. 3. Podudaranje istaknutih stavki. Super Ljiga Utakmice Uživo Hesgoal: Besplatni prenosi fudbala. Hesgoal offers free ... MINUT - Kakve prilike za domaće, pa ovo je čudo kako Partizan i dalje vodi! Jovanović uz malo pomoć Ilića i Markovića nekako se odoleli! Prvo Suma, pa Anan i na kraju gol-aut! Neverovatno, sve se dešavalo u petercu! 73. MINUT - Saldanja na sredini u stalnom kontaktu sa Siseom, dozvoljenom ili nedozvoljenom, sada je oboren rvačkim zahvatom. Jovanović u nastavku brani zicer Čirijaka. Dva kornera za redom sa desne strane za domaće. 69. MINUT - Pazar u konstantnom pritisku, crno-beli pokušavaju da smire ritam, ali teško zadržavaju loptu u svom posedu. FK Radnički Niš Фудбалери Радничког у петак од 17 часова дочекују Нови Пазар, у премијерној утакмици петнаестог кола Суперлиге Србије. Нишлије у овај дуел улазе са 13. MINUT - Izlazi Saldanja, ulazi Menig! 87. MINUT - Šćepović na nabacivanje Ljajića, preko gola glavom sa oko deset metara. Ukazuje se pomoć golmanu Partizana zbog problema sa okom. 82. MINUT - Domaći traže penal, ali Milanović im pokazuje da je bio blizu i da je sve dobro video. Bio je slučajni odbitak iz neposredne blizine, ništa, uglavnom, od penala. 78. MINUT - Da je Nikolić bio sebičniji... Želeo je da proigra Zahida, a mogao je i sam da završi ovu akciju kod penala! 75. Нови Пазар Војводина uživo live 10 новембар 2023 пре 26 минута — (ДАНАС@) ТСК Вождовац uživo prenos 2022 13 мај 2023 [[ли 07. Radnički 1923 - Radnicki Nis, TSC Bačka Topola - Vojvodina, Javor -(Стреаминг!! ) ...