top of page

The Bird Dog Army Community Forum

Public·188 members

[[[Гледайте на живо>]###]] Локо Пловдив Локомотив 1929 София гледай на живо 10/11/2023

30.09.2023 г. — ... гледай мача 05/03(ГЛЕДАМ) Локо Пловдив Локомотив 1929(на живо! ) Септември София Хебър гледай напълно 30 Футбол: Черно море - Лудогорец 19.

Любопитна подробност е, че Занев свири втори домакински мач на Ботев в последните четири кръга и свири трета поредна дузпа за "жълто-черните" в тези двубои. Ивелин Попов реализира наказателния удар, пращайки топката в горния десен ъгъл на вратата на Бабукар Гайе. Ботев Пловдив бе много близо до това да вкара четвърти гол в 47-ата минута, когато след центриране от корнер в наказателното поле на Локомотив, се откри страхотна възможност пред Атанас Чернев, но той стреля над напречната греда в аут. Ботев Пловдив поведе с 4:0 в 57-ата минута. Антоан Бароан много добре задържа топката, след което подаде към Уме Емануел в наказателното поле на Локомотив, а той с много плътен удар вкара топката във вратата на Бабукар Гайе. [СПОРТНА ТЕЛЕВИЗИЯ<<<] Славия Локомотив София 23.09.2023 г. — [[[ПОТОК НА ЖИВО==]!!!!!]] Крумовград Левски София преди 5 дни — Локо Пловдив Ботев гледаме по ТВ 45 Футбол: Левски - ЦСКА 1948 1 кръг, efbet ... Sportal TVCopyright © 2007-2023 Агенция Спортал. Всички права запазени. Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group За нас Екип За рекламa Общи условия Етични правила на НСС Лични данни Настройки за Поверителност Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www. Берое Пирин поток на живо 03/11/2023 Спортна преди 8 дни — (ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО**) Локомотив София Славия мач4, Локомотив 1926 (Пловдив) ЦСКА Левски София гледай на живо 7 6.10.2023 г. — [[поток=]] Ботев ... Няколко секунди по-късно Ивелин Попов намери Самюел Акере в наказателното поле на Локомотив, а той отправи диагонален удар, но встрани от десния страничен стълб на вратата на Гайе. Ботев Пловдив поведе с 1:0 в 5-ата минута. Домакините организираха бърза атака. Диме Димов допусна груба грешка, не успя да изчисти една топка, а за сметка на това я изпрати в краката на Антоан Бароан, който я вкара във вратата на Бабукар Гайе. Ботев Пловдив удвои своята преднина в 12-ата минута. Антоан Бароан подаде в наказателното поле на Локомотив към Самюе Акере, който с много прецизен завършващ удар вкара топката в долния десен ъгъл на вратата на Бабукар Гайе. Ботев Враца Локомотив София гледай напълно безплатно преди 4 дни — — [телевизор-] Черно море Ботев гледай напълно безплатно 26 септември 2023 Черно море Локо Пловдив гледай напълно 55 21. FC Lokomotiv 1929 ... "Ботев" (Пд) продължи черната серия на новия стадион със загуба от "Локо" (Сф)"Локомотив" 1929 (София) победи "Ботев" (Пловдив) с 2:0 като гост в мач от втората четворка на българската футболна efbet Лига и съкрати на пет точки изоставането си от втория в потока "Арда". Днес тимът от Кърджали завърши наравно 0:0 със Славия в София. Мачът на "Колежа" започна бурно и с две чисти положения още в първите десетина минути. Първото бе за "Локо" и гостите дори стигнаха до гол на Алан Диас в шестата минута, но главният съдия Петър Кузев отмени попадението заради нарушение срещу вратаря Георги Аргилашки. [[[спорт**]]<] Лудогорец Фенербахче поток на живо 9 преди 24 часа — — Литекс Ботев Враца гледай напълно - BGCAA[Онлайн] ЦСКА Ботев Враца гледате мача на живо 08. (((ГЛЕДАМ@@@))) Левски Локомотив 1929 София гледай ... [Гледам@@@] Лудогорец Пирин гледай напълно [ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН=] Пирин Ботев гледай на живо 29/07/ 28. — Левски Локомотив София гледате мача ((Гледам>)) Локо Пловдив ЦСКА [онлайн###] Крумовград Черно море ... Токов удар и две нули между Ботев Пд и Локо София 3:28Ботев Пловдив и Локомотив София не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 0:0 в първия мач от 19-ия кръг в efbet Лига, ...Gong.bg · Дориан Делчев · 10.02.2023 г. [[ПОТОК НА ЖИВО***]] Локомотив София Черно море 6.10.2023 г. — гледай мача 05/03(ГЛЕДАМ) Локо Пловдив Локомотив 1929(на живо! ) Септември София Хебър гледай напълно 30 Футбол: Черно море - Лудогорец 19. Локомотив София на живо | Футбол, България Локомотив Пловдив. Локомотив София ПОМОЩ: Това е страницата Локомотив София - резултати на живо в секция Футбол. В нея Flashscore.bg предлага Локомотив София ... (ПОТОК НА ЖИВО<<<<) Ботев Враца Локомотив София преди 4 дни — (ПОТОК НА ЖИВО<<<<) Ботев Враца Локомотив София поток на живо 6 ноември 2023 Гледайте мача тук! [[поточно предаване]] Лудогорец Марек гледай ... Ботев Враца Локомотив София гледате мача на живо в преди 4 дни — И двата отбора ще излязат на терена да гонят победата, но статистиката дава превес на Botev Vratza с 41, 3% шанс. FC Lokomotiv 1929 Sofia, от ... Ботев Пловдив се подигра на Локо Сф, свириха скандална дузпа за ''канарчетата'' - efbet Лига - Dsport. bgНачало Новини БГ футбол efbet Лига Ботев Пловдив се подигра на Локо Сф, свириха скандална дузпа за ''канарчетата'' Ботев Пловдив разби с 6:0 Локомотив София в мач от 15-ия кръг на еfbet Лига. Футболистите на Душан Керкез тотално надиграха съперника и дори можеха да постигнат още по-убедителен успех. „Столичните железничари“ бяха потресаващо слаби в дефанзивен план и се придвижваха много бавно по терена, като закъсняваха с намесите си. Локомотив Пловдив - Локомотив София » Прогнози с Гледай на живо без реклами! Верифицирано легално предаване на живо. *За да гледате Ви трябва зареден акаунт или направен залог в ... Антоан Бароан и Самюел Акере вкараха по два гола в двубоя, а по едно добавиха Ивелин Попов и Уме Емануел. Съдията Ивелин Занев свири скандална дузпа за „канарчетата“ в края на първото полувреме. Антоан Бароан се превърна в най-резултатния чужденец в историята на Ботев Пловдив, като вече има 26 гола на сметката си. Ивелин Попов изигра мач номер 600 в своята кариера. Антоан Бароан нанесе първия точен удар в мача още в 1-ата минута, но право в ръцете на Бабукар Гайе. ((ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН@@)) ЦСКА Левски София на живо 7 преди 3 дни — Локомотив 1929 София гледаме по ТВ 630 Футбол: ЦСКА - Хебър 11. (НА ЖИВО) Локо Пловдив Левски гледате мача на живо 6 август Гледайте мача тук! (ПОТОК НА ЖИВО-) Левски Пирин гледай напълно 13.09.2023 г. — [[ГЛЕДАМ**]] Локомотив София Локо Пловдив гледай 23.07.2023 г. — Локо Пловдив Локомотив 1929(на живо! ) Септември София Хебър гледай напълно ...