top of page

The Bird Dog Army Community Forum

Public·211 members

Aluminij vs Bravo živo online 10 november 2023

Aluminij - Bravo -:-. SRBIJA: Super Liga. 17:00Radnički Niš - Novi Pazar ... Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna ...

Olimpija Ljubljana KI v živo brezplačno je 9 november 2023 T pred 16 urami — kroga se bo odvilo v šumi, kjer Aluminij pričakuje Bravo. Ne Olimpija Ljubljana vs KI in prenosi v živo online 09/11/2023 pred 7 urami ... [HD V ŽIVO@@@] Olimpija vs KI prenos v živo 09/11/2023 pred 16 urami — [[prenos v živo<<]] Olimpija Aluminij živo online 29 oktober pred 4 2023 — ((TOK)) Bravo Olimpija v živo online 23 september 2023 22. sep ... Bravo vs Radomlje živo online 5 november 2023 - Warriors Inc. pred 5 dnevi — [GLEJ NA SPLETU-] NK Maribor vs NK Radomlje v živo 27. sep. 2023 — živo online 2 Tabor Sezana vs Bravo NK Bravo:[[Na spletu! ]] ... NK Olimpija Ljubljana - Uradna stran Olimpija Ljubljana je eden najbolj prepoznavnih nogometnih klubov v regiji. NK Olimpija domuje na stadionu Stožice. Hrvaški strateg Damir Krznar je tako prvič, odkar je v knežjem mestu nasledil Riero, doživel poraz. Prihodnji konec tedna ga čaka štajerski derbi, spopad z nekdanjimi varovanci, ki jih je vodil v Mariboru. Radomljani v Šiški strup za Bravo Oliver Bogatinov je nadaljeval niz neporaženosti Radomljanov na gostovanju v Šiški. Foto: Žiga Zupan/Sportida Čeprav je Bravo na lestvici uvrščen bistveno višje od Radomljanov, pa mlinarji že tradicionalno ostajajo neugoden tekmec za Šiškarje. To velja zlasti na gostovanjih, kjer so na petih srečanjih zmagali kar trikrat, dvakrat pa remizirali. Mladi ljubljanski klub se je na vse pretege trudil, da bi izenačil, a je ostalo pri prednosti gostov. Še več, Radomljani so v zaključku srečanja še podvojili vodstvo. Dokončni udarec je domačim zadal 22-letni Nino Kukovec. V polno je meril v 84. minuti in po dvojni podaji z Darlyjem N'Landujem postavil končni rezultat 2:0. Bravo je tako na lestvici padel na peto mesto, Radomlje pa so se zasidrale na sedmem mestu. Najstnik in veteran zabila za zmago Maribora Zadnja sobotna tekma se je igrala ob Kamniški Bistrici: Domžale so gostile Maribor. Končno razmerje strelov? 19:15 za Celje. Zoran Zeljković je v derbiju kroga proslavljal dragoceno zmago nad Celjani, Rui Pedro pa je še povečal prednost na lestvici najboljših strelcev 1. SNL. Končalo se je pri zmagi Olimpije, ki se je s tem maščevala Celjanom za poraz v Stožicah v šestem krogu (2:4 – takrat je Olimpijo vodil Joao Henriques, Celjane pa Albert Riera). Zmaji za vodilnimi Celjani zaostajajo le še pet, drugouvrščeni Koper pa gleda v hrbet Krznarjevi četi le tri točke. Celjani so bili nezadovoljni s sodniškim kriterijem, kar sta v prenosu dvoboja za Šport TV dejala kapetan Denis Popović in slovenski reprezentant Žan Karničnik. Olimpija v derbiju ugnala Celjane, Radomlje osvojile Šiško pred 4 dnevi — Mura je prvič v sezoni zmagala doma, Aluminij je premagala po prvencu Filippa Tripija (1.0), prvo zmago v gosteh po vrnitvi na vroči stolček ... Radomlje so Šiškarjem prekrižale načrte tudi v 15. krogu, ko so v času nedeljskega kosila zmagali z 2:0. Najboljši slovenski sodnik Slavko Vinčić je označil začetek dvoboja ob 13. uri, kmalu zatem pa je že prvič pokazal na sredino, saj so gostje ekspresno povedli z 1:0. Izbrance Oliverja Bogatinova je spravil v veselje Sandi Nuhanović. Po podaji Madžida Šošića je z notranjim delom stopala sprožil z roba kazenskega prostora in z natančnim strelom v levi spodnji kot vrat Brava zadel za 1:0. Aluminij Bravo živo online 10/11/2023 HD v živo pred 24 uram pred 7 minutami — Aluminij Bravo živo online 10/11/2023 HD v živo pred 24 urami — Olimpija vs KI živo online 9 november 2023 pred 53 minutami — 19:55 V ..