The Bird Dog Army Community Forum

Public·224 members

Нови Пазар Војводина uživo 10.11.2023

7. 10. 2023. — нови пазар фудбал, нови пазар суперлига, нови пазар војводина суперлига, novi pazar fudbal, novi pazar superliga, novi pazar vojvodina superliga.

ТСК Нови Пазар uživo prenos 2022 29/10/2023 29. 10. 2023. — (онлине) Чукарички Нови Пазар uživo 2022 13 мај 2023 (Гледајте уживо>) Нови Пазар Вождовац uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo online 27 ... Fk Novi Pazar - Zvanična stranica uslovima - koje poseduje Fudbalski klub Novi Pazar. Spremni smo za sve izazove, bez obzira na vremenske uslove! ⚽🌧️ ... Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Vojvodina, 13, 19. 5, Voždovac, 13, 18. 6, Mladost, 13, 18. 7, Čukarički, 12, 17. 8, Novi Pazar, 13, 17. 9, Spartak Žk, 13, 16. 10, Radnički 1923, 13, 15. 11 ... Нижу се шансе на обе стране, Северина враћа лопту Натху на 16 метара, Израелац шутира, а Мирковић избија лопту преко пречке у корнер. У 73. минуту Љајић сјајно проиграва Ћиријака, али Јовановић још једном чудесном одбраном спашава Партизан. Минут касније и Шћеповић је у стопостотној прилици, али још једном је Јовановић на висини задатка, одбија лопту до Сисеа који шутира поред гола. Црно-бели су се повукли у бункер у жељи да сачувају предност. минуту који је у гол претворио Бибрас Натхо, а онда је у 70. поставио коначан резултат после асистенције Салдање. Партизан сад има 25 бодова, пет више од ТСЦ и седам више од Црвене звезде, али уз утакмицу више. У наредном колу, после репрезентативне паузе, Партизан ће у госте суботичком Спартаку, док ће Младост дочекати нишки Раднички. Јавор-Железничар 2:1 Фудбалери Јавора победили су данас код куће панчевачки Железничар резултатом 2:1 у мечу 11. У следећем нападу црно-белих Салдања је у стопостотној прилици, одлично шутира, али Мирковић сјајно брани. Још једна сјајна шанса за црно-беле, Кануте је кроз шуму ногу шутирао са седам, осам метара, Мирковић је одбрано, а гужву је маказицама рашчистио Сисе. Флоро са 25 метара снажно и прецизно шутира, али је Јовановић на висини задатка. Минут касније Северина је у доброј контри, али са десне стране шеснаестерца није успео да упути употребљиву лопту ка саиграчима који су надирали. Prekinuta utakmica Novi Pazar Vojvodina | Sport | Fudbal 7. 10. 2023. — Haos na jednom od najzanimljivijih mečeva 11. kola, okršaju Novog Pazara i Vojvodine. Prekinuta utakmica Novi Pazar Vojvodina Izvor: Arenasport ... Љајић се з 14. минуту нашао у полушанси. Ушао је у шеснаестерац под пратњом Белића, захватио је лопту левом ногом, али далеко од онога како је желео. Три минута касније са двадесетак метара покушава и Ергелаш, али Јовановић хвата његову лопту. Одрбана црно-белих потом греши шутира Љајић али преко гола. Фудбалери Новог Пазара победили Војводину, 7. 10. 2023. — Програм уживо · Ћир| Lat| Hu| Ro| Rsn| Sk| Rom| Hr| Eng · RTV logo. Мени Нови Пазар у следећем колу, после репрезентативне паузе, дочекује ... Домаћин је офанзивно отворио меч, а већ у 5. минуту је имао стоодстотну шансу, али је Матеус Салдања погодио стативу. Добру шансу је мало касније имао и Никола Антић, али је до полувремена остало 0:0. Најзаслужнији за победу до које је Партизан стигао у другом полувремену био је Гајас Захид. Норвежанин је прво изборио пенал у 58. Љајић поново у 36. минуту шутира искоса са двадесетак метара, али је његов ударац по земљи Јовановић укротио. Салдања у 40. минуту промашује велику прилику са пет метара. После центаршута Северине Захид пребацује лопту главом ка Салдањи који је био потпуно сам, али и непрецизан. Марко Шћеповић је у 51. минуту Ергелашу створио идеалну прилику. Овај је шутирао левом ногом са пет метара, али је Јовановић био сјајно постављен и сачувао је гол Партизана. Гајас Захид у 58. минуту са 16. метара лукаво гађа угао гола домаћина, али је Мирковић на висини задатка. Одмах по уласку Сума на пас Шћеповића има одлиучну прилику, али његов ударац блокира Марковић. Шћекић), Натхо, Северина (од 63. Николић), Захид, Салдања (од 88. Мениг). Александар Јовановић је јунак победе Партизана над Новим Пазаром у веома узбудљивој утакмици, у којој су обе екипе имале много шанси. Више правих прилика имао је домаћин, али је мрежа црно-белих остала нетакнута захваљујући сјајном голману. Северина у другом минуту бомбом доноси вођство Партизану. Нападач црно-белих је примио лопту на тридесетак метара по десној страни, стуштио се ка голу домаћина и са ивице шеснаестерца сјајним ударцем донео лидеру предност. Наду гостима да могу до бода вратио је резервиста Алекса Вукановић у 82. минуту, али су у 85. минуту резервисти Новог Пазара ставили тачку на меч. Сејдуба Сума је био асистент, а Адетунђи Адешина стрелац. Освајањем три бода Нови Пазар је скочио на девето место са 13 бодова, Војводина је на позицији изнад са 14 бодова. Нови Пазар у следећем колу, после репрезентативне паузе, дочекује Чукарички, док ће Војводина угостити Радник. Партизан савладало Младост и стигао до осме победе у низу Фудбалери Партизана остварили су и осму узастопну победу у Суперлиги Србије пошто су у 11. колу као домаћини победили лучанску Младост резултатом 2:0. Фудбалери Новог Пазара победили Војводину, Партизан-Младост 2:0Судија Срђан Јовановић је прекинуо меч у 10. минуту када је петардама погођен голман домаће екипе Никола Мирковић. Меч је настављен тек када је испражњена трибина са које су долетеле експлозивне направе, међу којима је било и топовских удара. Португалац Рафаел Флоро је довео домаће у вођство у 56. минуту, а предност је дуплирао Никола Караклајић у 76. Војводина Тамиш uživo prenos 4 новембар 2023 пре 6 дана — Динамик Младост Земун uživo 14 октобар 2023 - CSPE 14. — Колубара Младост uživo prenos 2022 21 2023, Direktni prenosi mečeva 22. Нови Пазар ... МНОГО ХТЕЛИ, МНОГО ЗАПОЧЕЛИ Воша изгубила од 7. 10. 2023. — минуту за Војводину, жути картони:Ергелаш (Нови Пазар), Букинац (Војводина). НОВИ ПАЗАР: Мирковић 7, Лазић 6, Аземовић 6,5, Сисе 6, Флоро 6,5, ... Јовановићева чуда за тријумф црно-белих (ФОТО, ВИДЕО)НОВИ ПАЗАР – ПАРТИЗАН 0:1 НОВИ ПАЗАР: Мирковић, Лазић, Аземовић, Сисе, Флоро, Момчиловић (од 81. Обрадовић), Милојевић (од 56. Шћеповић), Јо (од 60. Сума), Ергелаш (од 60. Ћирјак), Караклајић, Љајић. ПАРТИЗАН: Јовановић, Филиповић, Илић, Марковић, Антић, Белић, Кануте (од 56. FK Vojvodina – FK Novi Pazar: Live score, updates and Match FK Vojvodina vs FK Novi Pazar in the Serbia. Superliga (3/15/2024): Live score, stream, statistics match & H2H results on Tribuna.com. кола Суперлиге Србије. Домаћи су повели у 31. минуту, после грубе грешке одбране Панчеваца. Жуниор Луе је отео лопту ривалу и упослио Тодора Петровића који је са седам метара лако погодио мрежу Железничара. Гости су до изједначења дошли у 56. минуту, Лазар Романић је искоса са леве стране центрирао, Евген Павлов је пропустио лопту, што је збунило голмана Манојловића, па је она одсела у мрежи. Одмах је Радован Ћурчић направио измену, на терен послао Стефана Милошевића, који је после само једног минута на терену погодио и после велике грешке голмана Железничара Лукића поставио коначан резултат у 58. минуту. Ивањичани су победом скочили на седмо место са 14 бодова, док је Железничар остао прикован за дно табеле са само четири освојена бода. Војводина Тамиш uživo prenos 4 новембар 2023 ТВ пре 6 дана — 2023. — Металац Војводина uživo prenos (ТВ*) Нови Пазар Чачак 94 utakmice uživo 13 октобар 2023 пре 3 дана — ===]] Чачак 94 Тамиш uživo prenos ...