top of page

The Bird Dog Army Community Forum

Public·224 members

(Спорт ТВ) Чукарички Фјорентина uživo live 09.11.2023

пре 22 минута — Fudbaleri Čukaričkog u Leskovcu čekaju Fjorentinu u utakmici 4. kola F grupe Lige konferencije u nadi da bi mogli da naprave iznenađenje.

Чукарички Фјорентина uživo 2022 09/11/2023 [Уживо] Ференцварош Чукарички uživo 2022 21 септембар 2023 Rezultati Uživo 67 · Fudbal / Muškarci / UEFA Europa Conference League / UEFA . FK Čukarički резултат уживо & статистика играча Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за FK Čukarički vs Fiorentina, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице. ДВА СВЕТА - РАЗЛИЧИТА: Фиорентина - Чукарички, 26. 10. 2023. — ФУДБАЛЕРИ Чукаричког доживели су убедљив пораз у Италији од Фиорентине - 6:0 у 3. колу Лиге конференција. "Брђани" ће сигурно што пре желети ... Craft, activity and play ideas | Tadika PermataHatiku 25. 10. 2023. — [ТВ<<<] Фјорентина Чукарички uživo online 26 октобар 2023 Live 05/10/2023. Highlights: Aston Villa 1-0 Zrinjski · 01:55. Фјорентина Чукарички uživo 26 октобар 2023 - ayshra.com 26. 10. 2023. — Фјорентина Чукарички uživo 26 октобар 2023 [LIVE] Follow the Fiorentina vs FK Cukaricki Score Live & Match Result with our football ... 822 gledaoca. 82. minut: Privodi se polako meč kraju. Opao je tempo, ali ne mnogo. 73. minut: Ušli su Ado i Nikolić, pa je šansu dobio i 19-godišnji Kabić. 68. minut: Pritiska Zvezda Fiorentinu, koja je izvela kontranapad, ali je golman Popović bio na mestu! Pokušao je Kabral. 60. minut: U igri su za Zvezdu Šljivić, Mijatović, Leković, Lučić i Popović. 59. minut: Dosta ujednačenija igra u drugom poluvremenu. Čekamo brojne izmene. Otprilike svi Zvezdini igrači se zagrevaju. Kod Fiorentine ulaze u igru Brekalo i Kastrovili. ČUKARIČKI SE UPISAO U ANALE KLUBA IZ FIRENCE 26. 10. 2023. — Protivnik kluba sa Banovog Brda u okviru UEFA Lige konferencija jeste slavna Fiorentina koja je bila pod imperativom osvajanja bodova kako bi ... [Ватцх Онлине!] Чукарички Фјорентина uživo 2022 9 26. 10. 2023. — [Ватцх Онлине!] Чукарички Фјорентина uživo 2022 9 новембар 2023 26. 10. 2023. — FIORENTINA DEMONSTRIRALA MOĆ I BROJALA DO ŠEST! Govorilo se u prvim pripremnim mečevima da je još rano, ali sada možemo da kažemo da Zvezda jeste spremna za elitno takmičenje. Fiorentina je finalista Lige konferencija, koje je izgubila pomalo nesrećno od Vest Hema 2:1. Da ponovimo, Fiorentina je dosta kasnije počela pripreme, u Beogradu je manje od 12 sati, ali je i "viola" pokazala da je teško naći rešenje za Baharov presing i atraktivan fudbal. Zenit, Fenerbahče i sada Fiorentina – svi oni su bili u podređenom položaju. 36. minut: Kraso pogađa stativu glavom iz peterca! Kako igra Zvezda, ovo je nestvarno gledati, Fiorentina na konopcima! 35. minut: I iz tog pritiska Zvezda je očas posla prešla ceo teren i ponovo zapretila. Ovo je bila stopostotna šansa, ali je Dodo spasao goste. Kakvo izdanje Zvezde! 34. minut: Fiorentina je uspostavila kontrolu i pokušava da organizuje nešto ispred gola Zvezde, ali bez uspeha. Na drugoj strani kad god Zvezda dođe u šesnaestercu "zamiriše" na gol. Чукарички Фјорентина uživo 2022 9 новембар 2023 пре 14 сати — Чукарички Генк uživo live 5 октобар пре 17 сати — Генк - FK Fjorentina · ФК Чукарички Генк uživo prenos 2022 5 октобар 2023 21. 9. Baharova kaznena ekspedicija ponizila Fiorentinu! Zvezda je i te kako spremna za sezonu! Crvena zvezda ima tim koji može da se takmiči u Ligi šampiona! Istina je da je ovo prijateljski meč, istina je da Fiorentina ima još malo više od tri nedelje do početka sezone, istina je da je šampion Srbije već u takmičarskoj formi, ali ovako razbijanje jednog od najvećih timova Italije stvarno je malo ko očekivao. Crvena zvezda - Fiorentina 5:0! Zvezda je pet golova dala za samo 27 minuta, a tokom celog prvog poluvremena delovala je jako opasno čim je prišla šesnaestercu gostiju. Meč su, po običaju u pripremnim utakmicama, završila crveno-bela deca, ali kontrola meča nije ispuštana. Bilo je ovo fantastično izdanje. Čukarički - Fjorentina u Ligi konferencije, uživo na Sportalu пре 22 минута — Fudbaleri Čukaričkog u Leskovcu čekaju Fjorentinu u utakmici 4. kola F grupe Lige konferencije u nadi da bi mogli da naprave iznenađenje. 30. minut: Evo i šanse za Fiorentinu - Mandragora je sa leve strane centrirao, a Kvarta je loptu zakačio glavom, ali pored gola. Nije bilo prave opasnosti, ali je Fiorentina napravila mali pritisak. 26. minut: Bukari u prodoru, ruši ga golman - penal! Koristi ga Bukari. 5:0. Auuuu... 24. minut: GOOOL! Nestvarno! Piter Olajinka daje svoj drugi gol, ovo je potpuno demoliranje rivala, ovako nešto stvarno niko nije očekivao! 4:0. 15. minut: Olajinka je bio u šesnaestercu, razmišljao se, pa dodao Ivaniću, koji se okrenuo i doneo Zvezdi 3:0 za manje od 15 minuta igre! 12. Mozzart :: Naslovna stranica Klađenje. Uživo. Slot igre. Igre Uživo. MozzApp. Aviator. Lucky S.6. L6 2min. M.Broj. Tombo. Brzze. Insp.virt. GOLD.RACE. VIRT.SPORT. Чукарички Фјорентина uživo prenos 2022 9 новембар 2023 пре 13 сати — Чукарички Фјорентина uživo prenos 2022 9 новембар 2023 пре 4 дана — uživo[ливе спорт=] ТСК Железничар Панчево uživo prenos 2022 9FK . Livesport: Fiorentina - rezultati, rasporedi, Čukarički - Fiorentina uživoFiorentina rezultati i rasporedi na Livesport. com. Ova stranica je o Fiorentina, (Fudbal/Italija). Ukoliko tražite rezultate za nekog drugog tima sa imenom Fiorentina, molimo Vas da odaberete sport iz glavnog menija ili kategorije na lijevoj strani. minut: GOOOL! Ivanić je sjajno uposlio Krasoa, a ovaj rutinski završio akciju. Furiozno igra Zvezda! 10. minut: Odmah posle gola je nastavila Zvezda da pristika goste. Sada ima korner. Na "Rajku" je fenomenalna atmosfera i velika buka, kao da se igra neko finale, a ne pripremni meč. Ništa od kornera. 9. minut: GOOOL! Olajinka je "ubica". Uporan je bio, oteo je loptu jednom neopreznom defanzivcu Fiorentine i rutinski smestio loptu u mrežu! 1. minut: Zvezda se odmah našla u izglednoj situaciji! Posle prvog napada Olajinka je istrčao u šesnaesterac, ali je golman Taračijano bio na mestu. - Počeo je spektakl! - Grmelo je pre meča sa tribina: - Zvezda je prijateljski dočekala Luku Jovića. Napadaču su dres Zvezde uručile legende crveno-belih Dule Savić i Vladimir Petropvić Pižon. - Crvena zvezda je ovog leta odigrala šest prijateljskih mečeva i i na svima je pobedila. Fiorentina uživo | Nogomet, Italija EUROPAEuropa Conference League - Grupna faza. 1/2. Da li želite jednim okom pratiti omiljenu ligu? Označite ju klikom na pribadaču. Sljedeća. Čukarički.